poniedziałek, 1 sierpnia 2016

..MOTYLA NOGA I NIE TYLKO ;)

Kadry z motylami szczególnie ujęły mnie na blogu Photos My Dreams :) To zainspirowało mnie do tego, aby polatać jak wariatka po polu, w pogoni nie wiadomo za czym/za kim (bo tak to zapewne z boku wyglądało) :D
Nie żebym się tym przejmowała - absolutnie! Wręcz przeciwnie - zabawa przednia - zwłaszcza jak czasami brakowało cierpliwości (też ze względu na to, że komary cięły niemiłosiernie) i się na motyle krzyczało z pretensją, że nie raczy to to nawet posiedzieć dłużej :P co bym fotę mogła zrobić. No ale jakby mi ktoś z aparatem co chwila podjeżdżał, to też bym uciekała.. Także trochę je rozumiem.. ale tylko trochę :D 
W każdym razie ganianie się opłaciło, pierwsze kadry nie najgorsze, a poniżej prezentacja złapanych okazów :D


Kombinacja soczewek macro fox +10 z +4 


Kolejny kadr niestety troszkę ucięty.. ale spodobało mi się to, jak fajnie wyostrzone jest oko :)

8 komentarzy:

 1. Fajnie Ci wychodzą fotki z tymi soczewkami, mi coś do końca ostrości nie łapie, ani na automacie ani na manualu. Ale wciąż kombinuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aaa dziękuję Ci :) też trochę walki mam z nimi, ale coś tam wychodzi ;)

   Usuń
  2. A Ty operujesz z nimi na manualu czy automacie?

   Usuń
  3. na automacie, na manualu baaardzo ciężko utrzymać aparat żeby nie rozmazało zdjęcia, chociaż i tu zdarza mi się robić fotę na bezdechu :D zależy jak bardzo chcę zbliżyć :)

   Usuń
  4. o ironio mi na manualu wychodzą lepiej niż na automacie, jak to możliwe? Warunek jest jeden, musi być baaardzo jasno wtedy działam ręcznie.

   Usuń
 2. Bardzo przyjemne w odbiorze zdjęcia. Ładne, ciepłe kolory

  OdpowiedzUsuń