środa, 3 sierpnia 2016

.. BZZZZZZ.. ;)

Wizyta na polu z aparatem zawsze wiąże się z małym dylematem.. czy skupić się na motylu co "świruje" w koło nas, czy może podjechać z obiektywem do pszczoły, co przysiadła kawałek dalej.. może jednak bączek czy osa?? W końcu patrzysz.. piękne kwiaty! Nie wiem jak się nazywają, ale są piękne! :D 
Ooo, a tam kręci się ważka, tu konik polny.. Boszzzz! 
Ogrom piękna, jakie mnie otacza, sprawia, że cykam zdjęcia ile się da! Wszystko chciałabym złapać "szklanym okiem" i zapamiętać, właśnie takie jakie jest, w danym momencie, tu i teraz - nie za godzinę, bo wtedy to już będzie inna rzeczywistość..
Tyko tu i teraz..

8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Tak, soczewkami - tu kombinacja +10 z +2

   Usuń
  2. Mi jako tako wychodzą foty na +10, jak dokładam to mam efekt lupy. Albo mam kitowe te soczewki, albo ja nie potrafię ich ogarnąć.

   Usuń
  3. hmm.. mi też nie od razu wychodziło. Miałam chęć już cisnąć je w kąt i nie bawić w macro, alee dzielnie walczyłam ;).. musiałam wyczuć jak bardzo mogę zbliżyć, bawić się odległością między okazem, a aparatem, tak żeby nie mieć efektu lupy -choć na niektórych jeszcze mam ;) Pracuję na hybrydzie - jest trochę walki bo z 50-u zdjęć, jak dobrze pójdzie to 10 może się nadaje. 3mam kciuki - uważam, że ostatnie Twoje macra są świetne! pozdrawiam!:):)

   Usuń
 2. Wszystkie ujęcia super ale to ostatnie to ideał :)

  OdpowiedzUsuń